Vefk Nedir

Vefk nedir? Vefk nasıl yapılır? Vefk büyü müdür?

Verf ayetlerle ve Allahın isimleriyle yapılan bir çeşit duadır. Diğer dualardan farklı, vefkin çok daha tesirli olmasıdır. Yapılacak vefk e göre ayet ve Esmaül hüsna bir sıralama ile yazılır. Bunun doğru sıralanışı önemlidir. Aksi takdirde vefk olmaz. Aslında vefki gerçekten tesirli kılan doğru dua ile Allahın isimlerinin doğru sıralama ile yazılmasıdır.

Duasının kabul olmasını isteyenler vefk yoluna başvurmaktadırlar. Vefk herkesin yapabileceği birşey değildir. Evet herkes ayet bilebilir, herkes Allahın isimlerini bilebilir. Ancak bunun vefk haline gelmesi için doğru şekilde yazmayı herkes bilemez.

Vefk eskiden tılsımlı gömlek olarak bilinirdir. Hatta günümüzde de müzelerde vefk olarak tılsımlı gömlekler gösterilmektedir. Bu gömlekler genellikle bir amaç için yapılmış gömleklerdir. Üzerinde vefk için yazılmış ayetler bulunmaktadır.

Ayrıca Vefk yapmanın bir diğer yolu da vardır. EBced harfleri olarak bilinen çeşitli sembollerin geometrik şekil olarak çizilmesi şeklinde olmaktadır. Bir çeşit Hurufilik olan bu yolun, vefkten başka muammâ, remil, fâl, cifr, azâyim ve nucûm gibi daha birçok değişik metotları ve uygulama alanları da vardır.

Vefk kimin tarafından yapılabilir? Aslında bilen herkes vefk yapabilir. Ancak bilen çok kişi var mı derseniz? Malesef yok. Günümüzde medyumlar da vefk yapmaktadır. Ancak her medyum da yapamamaktadır. Yaparım deyip yapamayacak olan da çoktur. Vefk yapmak isterseniz bunu lisanslı bir medyuma yaptırabilirsiniz. Lisanslı medyumler vefk, yıldızname, büyü yapma, büyü bozma konularında gerekli eğitim ve bilgiye sahip olduktan sonra bu lisansı aldıkları için daha güvenilirdirler.

CANBAR BÜYÜSÜ

Canbar büyüsü nedir? Canbar büyüsü nasıl yapılır? Canbar büyüsü aşk büyüsü müdür? Canbar büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Canbar büyüsü, bir çeşit aşk büyüsüdür. Ancak diğer aşk büyülerine göre çok daha etkili ve tesirlidir. Birbirine karşı hiç hissi olmayanlar birbirine derin bir aşkla bağlanabilir, birbirini sevenler ise ayrılmaz bir aşk ile daha da bağlanırlar. Adete ölümüne bir aşka tutulurlar.

Canbar büyüsünün diğer aşk büyülerinden en büyük farkı, canbar büyüsünün ceylan derisi ya da geyik derisi üzerine yazılarak yapılmasıdır. Ceylan ya da geyik derisi üzerine yapılan değişik çizimler, semboller ve büyü yapılmak istenen kişiye ait saç vs gibi kalıtımsal özellik taşıyan parça ile yapılır.

Canbar büyüsü yapma konusunda herkes başarılı değildir. Bazen ze canbar büyüsü olarak yaptıkları sıradan aşk büyüsünden öteye gidemez. Bu konuda uzmanlaşmış bir medyum olan Emre Hoca canbar büyüsü alanında en geniş ilme sahip medyum hocalarımızdandır.

Canbar büyüsü genellikle 2 hafta içerisinde etki eder. Etkisi altında kalan kişi karşılıksız, koşulsuz, ölesiye bir aşk ile bağlanır. Önceden arada kırgınlık olsa bunlar hiç yaşanmamış gibi unutulur. Dİğer aşk büyüleri geçmiş kırgınlıkları unutturmaz. Bu açıdan da canbar büyüsü daha çok tercih edilen bir büyü çeşididir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir