Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü nedir? Şirinlik büyüsü nasıl yapılır? Şirinlik büyüsü etkisi ne kadar sürer?

Şirinlik büyüsü iyi büyü çeşitlerinden biridir. Amacı tamamen masumanedir. Eşi, sevgilisi, ailesi veya arkadaşları arasında daha fazla sevilmek onlara şirin görünmek için yapılan bir büyüdür. Şirinlik büyüsü yapılan kii arkadaş ortamındaki en itici kişi bile olsa büyünün tesirinden sonra herkese en şirin kişi olarak o görünecektir. Herkes onu sevecek ona hoşgörü gösterecektir.

Şirinlik büyüsü 15 gün kadar süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Etkisini göstermeye başladıktan sonra artık itici kişi gidecek onun yerine herkesin sevdiği tatlı şirin kişi gelmiş olacaktır. Bu büyü genellikle kişinin kendi kendisini mutlu etmek için yaptığı bir büyüdür.

Şirinlik büyüsünün yapım aşaması ise zor ve karmaşık bir süreçtir. Bu süreç iyi yürütülmeli okunacak dualar iyi bilinmelidir. Tabiri caizse kıldan ince kılıçtan keskin bir yoldur. Yapılacak en ufak bir yanlış şirinlik büyüsü yerine bir kara büyünün musallat olmasına neden olabilir. Kişi kendi kendine bir kara büyü musallat etmiş olacaktır. Bu nedenle büyü yapılırken dikkat edilmeli ya da başkasına yaptırılacaksa da doğru kişiye yaptırılmalıdır. İyi veya kötü sonuçlanması yapacak kişiye bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir