Sabun Büyüsü

Tarihteki en etkili ve tehlikeli kara büyülerden biridir. Sabun büyüsü kötülük için yapılan bir büyü çeşididir. Tarihte pek çok şahsiyet sabun büyüsünün etkisiyle öldürülmüş, pek çoğu da buna maruz kalmamak için büyük önlemler almıştır. Hatta sırf bu nedenle banyosunda sabun bulundurmamışlardır.

Sabun büyüsü “Efsuni şimat” olarka da bilinen bir büyüdür. Bu büyüde kişiyi temsilen bir kalıp sabun alınır ve bunun üzerinde çeşitli ritüeller uygulanır. Bu ritüellerin sonucunda büyü gerçeklermiş olur. Artık büyü yapan kişi büyü yapılacak kişinin vücudunda neresine zarar vermek istiyorsa sabunun o kısmına işlem yapar. Bunun sonucunda kişiler kalp yetmezliği, prostat, akciğer kanseri, beyin kanaması gibi hastalık ve ani krizlere girerler.

Sabun büyüsü yapılırken kişide belirtileri olur. Ani baş dönmeleri, kötü rüyalar, burun kanamaları, baygınlıklar, boğulma hissi sabun büyüsünün en önemli belirtileridir. Sabun büyüsünün yapılması uzun bir süreyi alır tesiri de yine yavaş yavaş kendisini gösterir. Şayet belirtilerinden yapıldığı anlaşılırsa buna karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Aksi takdirde büyüye maruz kalan kişi yavaş yavaş ya ölecek ya da büyük bir hastalığa maruz kalacaktır.

Sabun büyüsüyle ilgili internette çeşitli büyü yapmanın yolları gösterilmiştir. Bunların kesinlikle denenmemesi önerimizdir. Zİra pek çoğu yanlış olarak verilmiş ve yapılan yanlış da büyüyü yapana bir kara büyü musallat edecek derecededir. sabun büyüsü kesinlikle uzak durulması gereken bir büyüdür. Yapana da yaptırana da büyük felekatlere neden olabilir. Bu nedenle büyüye maruz kaldığını düşünenler mutlaka Medyum Emre Hoca ile iletişime geçmelidir. Büyü daha tam etkiye girmeden önlem alındığında kişi o büyüden bir zarar görmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir