Muska

Muska nedir? Muska nasıl yapılabilir? Muskanın gücü var mı? Muska gerçekten işe yarar mı? Muska büyü mü? Muska korur mu?

Eskiden askerler savaşa gittiklerinde karşı tarafın atacağı oklara karşılık zırh giyer kalkan taşırlardı. Günümüzde polisler bir operasyona gidince gelebilecek kurşunlara karşı çelik yelek giyerler. Yani karşı tarafın silahına karşı kendilerini koruma altına alırlar. Peki tüm silahlar ok ve kurşundan mı ibaret? Ya diğer silahlar?

Büyüler… Bazı büyüler aşk için güzellik için huzur için yapılırken bazıları ise kötülük için yapılmaktadır. Birbirini çekemeyen insanlar karşı tarafı bertaraf etmek için bazen kara büyüler başvurabilir. Bu da ruhani bir silahtır. Peki çelik yelek ya da zırh mu insanı kara büyülerden koruyacak? Hayır. Kötü büyülere, kara büyülere karşı tek zırh MUSKA’dır.

Muskalar manevi, ruhsal silahlara karşı insanı koruyan bir koruyucu, bir zırhtır. Kötü kişilerin hazırladıkları büyüler muskalar tarafından bertaraf edilir. Muska kişiyi büyülerden korur. Muska yapılırken çeşitli dua ve ayetler kullanılır. Hangi büyü için hangi dua ve ayetin kullanıldığını muskayı hazırlayan kişinin bilmesi gerekir. Bu şekilde tesirini gösterir. Ancak yapmayı bilmeyen kişiler daha fazla zarara neden olabilirler. Bu nedenle kendisine büyü yapıldığından şüphelenip muska hazırlatmak isteyenler işin ehli birinden yardım almalıdırlar. unutulmamalıdır ki her işin bir ustası vardır. Herkes her işi yapamaz.

Muskalar kara büyülere karşı kullanılmasının yanında kişinin işlerinin yolunda gitmesi için de yapılabilmektedir. Ayrıca nazara karşı da büyük etkileri vardır. O yüzden özellikle küçük çocuklara nazar değmemesi için muskalar yapılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir