Medyum

Medyum kimdir? Medyum ne iş yapar? Medyum nasıl çalışır?

Medyumlar günümüzün büyücüleri olarak da adlandırılabilirler. İnsan varlık alaminin ötesinde pek çok alem vardır. Sıradan bir insanın bunlar hakkında bilgi sahibi olması mümkün değildir. Bunun için bir ilim sahibi olmak gerekir. Buna sahip olanlar ise medyumlardır.

Medyumlar sahip oldukları ilim sayesinde farklı alemlerle iletişime geçebilirler. Çeşitli büyüleri yapabilir ve yapılmış büyüleri bozabilirler. Kişiler için muska hazırlayabilir, yıldızname hazırlayabilirler. Bunların büyü ilmine hakim olmaları sayesindedir.

Büyü, herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bunun için doğru sözleri ve sıralamayı bilmek gerekir. Yapılacak bir yanlış kişinin bütün hayatına etki edecek olumsuzluklara yol açabilir. Bu nedenle büyü yapılacaksa bunun medyum aracılığıyla yapılması gereklidir.

Medyum olarak arama motorlarında arama yapıldığında pek çok isme rastlanabilir. ANcak yorumlara bakıldığında bir çoğunun dolandırıcı olduğu görülür. Bu kişiler sadece insanların duygularıyla oynayıp madde kazanç elde etmeye çalışan dolandırıcılardır. Eğer bir medyum tercihi yapılacaksa ince elenip sık dokunarak doğru medyum bulunmalıdır.

Medyumluk bir meslek, bir sanattır. Öte alemlerle iletişime geçmek için bir kapıdır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, canbar büyüsü, yıldızname, muska, vefk, geri getirme büyüsü gibi sayısız büyü çeşidine hakimdirler. Bunları yapabilirler ve bozabilirler. Ayrıca insanların maruz kaldığı kara büyüler de medyumlar tarafından bozulabilmektedir. Bu nedenle medyum önemli bir alandır.

Medyum olarak Emre Hoca bilindik en iyi medyumlardandır. Yaptığı büyüler ve büyü bozmaların tamamı olumlu sonuç vermiş tek medyumdur. Büyü ilmini en iyi bilen Türkiye’deki sayılı medyumlardandır. Yıldızname konusunda da tüm Türkiye tarafından bilinen bir isimdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir hocadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir