Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü nedir? kaşık büyüsü nasıl yapılır? Kaşık büyüsü etkili mi? Kaşık büyüsü kaç günde etki eder?

Kaşık büyüsü, tahta veya metal kaşıkların üzerine dualar yazılarak yazıpılan bir büyü çeşididir. Kaşık büyüsü insanları birbirine bağlamak veya ayırmak için yapılır. Bağlamak için ya da ayırmak için yapıldığında buna göre kaşığın üzerine yazılan dualar değişir ve kaşık toprağa veya suya konulur.

İnsanlar kaşık büyüsüne neden ihtiyaç duyar?

Birleşmeler ve ayrılmalar insani durumlardır. Eşler veya sevgililer arasında ayrılıklar olabilir. Böyle durumlarda biri diğerinin geri gelmesi ve kendisine bağlı olması için kaşık büyüsü yaptırabilir. Bir eş, eşinin başkasıyla olduğunu anladığında da kaşık büyüsü yaparak eşini diğer kişiden ayırabilir. GÖrüldüğü üzere kaşık büyüsü hem birleştirici hem de ayrıştırıcı olarak yapılabilir.

Kaşık büyüsü 10 gün içerisinde etkisini gösterir. Etkisini göstermeye başladığında büyünün tesirindeki kişi büyünün yapılış amacına uygun hisler içine düşer ve kısa zamanda büyünün amacına göre hareket eder. Ayrılık için yapılmışsa ayrılır, bağlanma için yapılmışsa da bağlanır.

Kaşık büyüsü hased eden kimseler tarafından da yapılabilir. Başkalarının mutluluğunu kıskanan kimseler onları ayırmak için kaşı büyüsü yapabilirler. Bu tamamen karşı olduğumuz bir durumdur. Böyle durumlarda büyünün bozulması gerekir ki çiftlerin mutluluğu bozulmasın. Kaşık büyüsünü bozma konusunda Medyum Emre Hoca sayılı medyumlar arasındadır. Şayet bir büyü yapıldığından şüphelenirseniz kendisine başvurabilir, derdinize ilaç bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir