Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü nedir? Geri getirme büyüsü neden yapılır? Geri getirme büyüsü yapılırsa işe yarar mı?

Geri getirme büyüsü genellikle duygusal insanlar tarafından yapılan bir büyü çeşididir. Terk etmiş bir eşi, bırakmış bir sevgiliyi, evden gitmiş bir kardeşi geri getirmek için kullanılır.

Geri getirme büyüsü nedir?

Geri getirme büyüsü giden bir kişiyi geri getirmek için yapılır. Her insanın sevdikleri vardır. Her insan sevdikleriyle tartışabilir. Bazen bu tartışmalar veya başka olası durumlar nedeniyle biri diğerini ter edebileceği gibi bir evdeki birey evini de terk edebilir. Böyle durumlarda terk edilmiş kişi terk edeni geri getirmek için büyü yoluna başvurabilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü çeşitli söz, muska, hava, ateş, su ve terk etmiş kişinin bazı eşyaları veya fotoğrafıyla yapılır. Ancak bunların nasıl kullanılacağı medyumlar tarafından bilinir. Bİlmeyen kişiler tarafından yapılmaya çalışılırsa ciddi olumsuz durumlar meydana gelebilir. Bu nedenle geri getirme büyüsü yaptırmak isteyen kişi mutlaka yapmasını bilen bir medyuma yaptırmalıdır.

Geri Getirme Büyüsü Bozulabilir Mi?

Her büyü gibi geti getirme büyüsü de bozulabilir. Geri getirme büyüsü yapıldığından şüphelenilirse bir medyuma danışılarak büyü yapılıp yapılmadığı öğrenilir. Şayet yapılmışsa bozulabilir.

Geri getirme büyüsünün olumsuz sonuçları olur mu?

Geri getirme büyüsü bir kara büyü değil aksine iyilik için yapılan bir büyü çeşididir. Küslerin yanayana gelmesi, insanların kavuşması için yapılır. büyüden kaynaklı olarak doğabilecek bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Lakin bilmeyen biri yaparsa büyüyü yapma esnasında yanlış birşey yaptığında geri getirme değil bir kara büyü meydana gelebilir. Bu yüzden çok dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir