Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma nedir? Büyü bozma için ne gereklidir? Büyü bozma nasıl yapılacak? Büyü olduğunu nasıl anlarım? Hangi büyü nasıl bozulur? Büyü bozma yapılır mı? Büyü bozma yapılırsa büyünün etkisi kalır mı? Büyü bozulduktan sonra tekrar yapabilirler mi?

Büyü insanın iradesine etki etmek için kullanılan bir silahtır. Bazı büyüler masumane nedenlerle yapılırken bazıları ise büyük kötülükler için yapılır. Yapılan büyü tuttuğunda sonucunda birtakım iyi veya kötü gelişmeler olur. Bu tamamen yapılan büyünün iyi büyü çeşitlerinmden biri  veya kara büyü olmasına bağlıdır.

Bİr kızdan hoşlanan ancak kız kendisine bakmayan kişi o kızın kendisine aşık olması için aşk büyüsü yaptırabilir. Büyü tuttuğunda kız ona aşık olabilir. Bu tamamen kızın iradesi dışındadır. İkilinin arasındaki ilişkibnin büyüden kaynaklandığını düşünen aileler bu büyüyü bozma yoluna başvurabilirler. Bu çok basit bir örnektir. Başkasını kıskanan birisi onun ve ailesinin yok olması için kara büyü de yaptırabilir. Bu ise cidden kötü sonuçlar doğurabilecek bir durumdur. Kara büyü tuttuğunda ise büyüye maruz kalan kişi ve ailesi adeta dünyada cehennemi yaşayabilir. Evleri huzursuzluk dolabilir. Karanlık onları boğabilir. Bunun büyüden kaynaklandığı anlaşıldığında aile kesinlikle büyü bozma yoluna başvurur. Bu açıdan büyü bozma literatürde önemli bir yere sahiptir.

Büyü bozulurken hangi büyünün yapılmış olduğu saptanmalıdır. Yapılan büyünün hangisi olduğu bilinmeden büyü bozulamaz. Çünkü her büyünün bozulma yönetimi farklıdır. Bu nedenle size büyü yapıldığını düşündüğünüzde mutlaka bu konuda uzman birine gitmeniz gerekir. Herkes büyü yapamadığı gibi her büyüyü de herkez bozamaz. Büyü bozma için yapılan büyünün hangi büyü olduğu öğrenildikten sonra büyünün kaynağını da bulmak gerekir. Bu da yine uzman kişilerin yapabileceği bir iştir. Günümüzde bunu yapabilecek çok az medyum bulunmaktadır.

Yapılan bir büyü doğru şekilde bozulduktan sonra bir daha o büyü bir etki edemez. tüm sonuçlarıyla beraber ortadan kalmış olur. Sİze bir büyü yapıldığından şüphelendiğinizde mutlaka iyi bir medyuma danışın. Kötü sonuçlar meydana gelmeden önce yapılmışsa büyüyü bozmak en doğru olanıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir