Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü belirtileri nelerdir? Büyü belirtileri anlaşılabilir mi?

İnsanlar sürekli gelişim içerisinde canlılardır. Ancak bir söz vardır bir insan 7sinde ne ise 70inde de odur. Çünkü insan ne kadar gelişirse gelişsin bir çizgisi olur ve bu çizgi üzerinden gider. Kızgın biriyse genellikle kızgın olur, sempatik birisiyse sürekli böyle devam eder, yalancı ise ondan doğru söz beklenemez, sadık biri ise sadakatten ödün vermesi beklenemez… Buna benzer sayısız örnek gösterilebilir.

Ancak gün gelir ki bir insan sürekli davranışlarının tam tersi hareket eder. Eşine karşı hep hoşgörülü saygılı biri olan adam, eşine aşık adam birden eşine kızar bağırır çağırır şiddet uygular; sevgilimden ayrılsam ölürüm diyen kız sevgilisiyle hemen ayrılır; evim ailem benim herşeyim diyen genç birden evini terk eder; eşine aşık adam eşini aldatır; şu kişiye hayatta bakmam diyen kişi bir anda onun için canını verecek hale gelir… Bunlar beklenmedik olaylardır. Aklı başında her insan bu durumun arkasında başka birşey olduğunu anlar.

Bu durumlar insanın ani kişilik dğeişiminden de olabilir ama bu olasılık yok denecek kadar azdır. Çoğunlukla bu durumun arkasında bir büyü vardır. Bu tip ani kişilik değişimi genellikle büyü etkisi altındaki kişilerde görülür. Bu nedenle böyle bir durum meydana geldiğinde kesinlikle bir medyuma danışılmalıdır. Medyum bir büyü olup olmadığını anlayabilir. Eğer ki bir büyü yapılmışsa medyum o büyüyü bozabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir