Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü nedir? Boşanma büyüsü neden yapılır? Boşanma büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Boşanma toplumumuz içerisinde pek sıcak bakılmayan bir durumdur. Bunda en temel neden aile kurumuna karşı olan derin saygıdır. Aİle toplumumuzun en değerli yapı taşıdır. Bu nedenle bir çiftin boşanması pek istenmez.

Boşanma büyüsü bazen iyi bazen kötü amaçla yapılan bir büyüdür. Eşler arasında bir aldatma olduğunda ve diğer eş bundan habersiz eşine bağlılığını sürdürdüğünde aldatan eş tarafından boşanma büyüsüne başvurulabiliyor. Ya da eşine karşı artık hisleri kalmamış ama eşi kendisine fazlasıyla bağlı birisi eşinin kendisinden ayrılması için boşanma büyüsü yapabiliyor. Bir çiftin mutluluğunu istemeyen birisi de onlara boşanma büyüsü yaptırarak boşanmalarını sağlayabiliyor. Bunlar boşanma büyüsünün kötü senaryoları.

Bazen de eşler arasında boşanma olması iki eş için de en hayırlısı olandır. Eşinden şiddet görüp eşi kendisinden ayrılmayan bir bayanın başvurmak zorunda olduğu bir yoldur boşanma büyüsü. Eşini şikayet edemez ama boşanmak ister. Eziyetler son bulsun ister. Fakat eşi boşanmaz. Bu durumda boşanma büyüsü ile eşinin kendisinden boşanmasını sağlayabilir.

Boşanma büyüsü 1 aylık süre içinde etki eden bir büyü çeşididir. Boşanma büyüsü yapılan kişi büyünün etkisiyle birlikte eşine karşı bir uzaklık hisseder. Onunla aynı ortamda bulunmak istemez. Kısa zaman içinde de boşanmak istediğini söyler ve boşanmayı sağlar.

Boşanma büyüsü yapılıp yapılmadığı medyumlar tarafından anlaşılabilecek bir durumdur. Günümüzde boşanma oranları arttığı için bir çiftin boşanmaya karar vermesi kimse tarafından yadırganmaz. Bu nedenle bir büyü yapıldığı düşüncesine de kapılmaz. Ancak şu bir gerçektir ki günümüzdeki boşanmaların yüzde 40lık bir bölümü boşanma büyüsünün etkisiyle yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir