Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü neden yapılır? Bağlama büyüsü yapılan kişiye ne olur? Bağlama büyüsü kara büyü müdür?

Bağlama büyüsü nedir?

BBağlama büyüsü birkaç çeşittir. Bunlardan birisi bir insanın başka bir insanı kendisine bağlamasıdır. Bağlama büyüsünün bu çeşidir bir kadının bir erkeği veya bir erkeğin bir kadını kendine bağlamak için yaptırdığı büyü çeşididir. Bağlama büyüsü yapılan kişi kesinlikle diğer kişiye kopmaz bir bağla bağlanır. Gözü onun dışında kimseyi görmez. Onsuz bir saniye geçirmek istemez. Bu aşk büyüsüne oranla daha katı bir büyüdür.

Bağlama büyüsünün diğer çeşidi ise başkasının hayatına olumsuzluk vermektir. İş hayatını bağlama, evlilik hayatında bağlama, cinselliğini bağlama olarak ayrılabilir. Bu büyü yapıldığında ise hangi amaçla yapılmışsa kişinin hayatı o alanda çıkmaza girer işkenceye döner. İş hayatı için yapılömışsa, kişinin işleri bozulur, iflasa kadar sürüklenir. Evlilik hayatı için yapılmışsa eşiyle boşanma aşamasına gelebilir. Cİnsan hayatı için yapılmışsa da kişinin cinsel hayatı son bulur. Kesinlikle bir zevk almaz. Bu nedenle cinsellikten uzak durur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün her çeşidi için farklı şeylere ihtiyaç vardır. Yapılacak kişinin mutlaka kişisel kullandığı özel malzemeleri gerekir. Her bir çeşit için tekrar edilmesi gerekn özel sözler vardır. Ancak yanlış yapılırsa bağlama büyüsü değil kara büyü meydana gelebilir. Bu nedenle nasıl yapıldığını tam olarak burdan açıklamamayı tercih etmekteyiz. şayet Böyle bir büyü yaptırmak isterseniz bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Medyum Emre Hoca bağlama büyüsü yapabilecek ender medyumlardandır.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Bir büyü yapılabiliyorsa bozulabilir de. ANcak bunu kişiler değil medyumlar yapabilirler. Eğer birisinin hayatında bir anda bıçakla kesilir gibi olmsuzluklar başlamışsa ya da daha önce sevmediği birinin dizinin dibinden ayrılamıyorsa büyü etkisi altında olduğu anlaşılabilir. Böyle durumlarda Medyum Emre Hoca iletişime geçilerek bilgi alınabilir, bağlama büyüsü bozulabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir