Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü nedir? Aşk büyüsü işe yarar mı? Aşk büyüsü etkili mi? Aşk büyüsü yapsam karşı taraf bana aşık olur mu? Aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü bir kişinin kendisine hiç ilgi duymayan başka bir kişinin kendisine aşık olması için yapılan bir büyü çeşididir. Basit aşk büyüsü ya da kuvvetli aşk büyüsü olarak çeşitleri bulunmaktadır.

Her insan duygulara sahip olduğundan dolayı başkasına aşık olabilir. Bazen aylarca yanyana durduğu kişiye aylar sonra aşık olabilirken bazen de ilk görüşte aşık olur. Ama hayatın bir gerçeği de şu ki her insanın aşık olduğu kişi kendisine karşı hisler beslemeyebilir. Aşık olan taraf bir kız da olabilir bir erkek de. Aşık olmayan taraf da bir kız olabilir ya da bir erkek. Aşık olan taraf kerşı tarafın kendisine aşık olmadığı gerçeğini anladıüında onun için zorlu bir süreç başlar. Özellikle duygusal yönü ağır olan kişilerin bu süreci atlatması zordur. Bana aşık olsun ne olursa olsun düşüncesinde olanlar ise aşk büyüsü yaptırma yoluna giderler.

Aşk büyüsü yapıldığında daha önce kendisinin yüzüne bakmayan kişi bir anda onunla konuşmak için herşeyi yapan bir pozisyona düşer. Daha önce bir selam vermeyen kişi bir anda konuşmak için can atar. Çoğunlukla da kısa süre sonra bir ilişki durumu başlar. Ortadaki ilişkide sadece tek tarafınki gerçek aşktır. Dİğer tarafınki aşk büyüsünün etkisiyle meydana gelen aşktır. Ama insan duygularına hakim olamadığı için bunu bile bile ilişkiyi sürdürür. Bu ilişki evliliğe gider.

Aşk Büyüsünü Kim yapar?

Aşk büyüsü herkes tarafından yapılabilecek bir büyü değildir. Yapacak kişinin bunu yapmasını bilen bir kişi olması gerekir. Medyumlar bu konuda uzmanlarşmış kişilerdir. Örnek vermek gerekirse Medyum EMre Hoca aşk büyüsü yapma konusunda nam salmış bir medyumdur.

Aşk büyüsü yapmayı bilmeyen birisi yaptığında bırakın aşkı aksine nefreti çoğaltabilir. Bu nedenle neyi kime yaptırdığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Aşk Büyüsü Geçici mi?

Yapılan büyüye göre geçici veya kalıcı denilebilir. Basit bir büyü yapıldığında bunun etkisi çok uzun sürmez. Ancak kalıcı ak büyüsü yapıldığında aylar hatta yıllar sürebilir. Etkisi geçmeden önce tekrar yapılarak süre daha da uzetılabilir.

AŞk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? Aşk Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bİr kız ve bir erkek düşünün. İkisinin yanyana gelmesi akılalınacak gibi değil. Erkek kıza aşık ama kız onu yüzüne bakmaya değecek biri olarak bile görmüyor. Konusu açılsa sadece iğrenerek bahsediyor. Sonra bir gün bu kız birden bu erkekten hoşlandığını söylüyor. Onunla buluşuyor ve gezmelere çıkıyor. Hatta evlilik düşündüğünü söylüyor. Bu durum hayatın olağan akışına ters bir durum. Ortada farklı bir durum olduğu ortada. Böyle bir durum üzerine bir medyuma danışılığ medyum araştırma yaptığında bir aşk büyüsü olup olmadığını tespit edebilir. Şayet bir büyü varsa kişilerin yakınları bir şekilde medyuma bu büyüyü bozdurabilirler. İşine hakim bir medyum yapılmış aşk büyüsünü bozabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir