Aşık etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü nedir? Aşık etme büyüsü neden yapılır? Aşık etme büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Aşık etme büyüsü, genellikle platonik aşıklar tarafından yapılan bir büyü çeşididir. bir taraf çok severken diğer taraf umursamaz. O yüzden onu kendisine aşık etmek için bu yola başvurur. Ancak mevcutta evliler de bu büyüyü yapma yoluna gitmektedir. Zira evli kişiler arasındaki birbirine olan aşk birkaç yıl sonra azaldığı ya da bittiği için tekrar aynı hisleri duymak isteyen eş, aşık etme büyüsü yoluna başvurur.

Aşık etme büyüsü 1 hafta içerisinde etki göstermeye başlayan bir büyüdür. Bunun için büyü yapılacak kişinin bir fotoğrafı ve daha tesirli olması için ona ait bir parça gerekmektedir. Tırnak veya saç olması daha etkili olacaktır. Aşık etme büyüsü yapılan kişi kısa zaman içerisinde büyünün etkisine girecektir. Hiç ilgilenmeyen kişi bir anda deliler gibi aşık olmuş olur, eşinden uzak duran kişi bir andan eşinin gözünün içine bakar, dudaklarının arasına bakar.

Aşık etme büyüsü yapıldığı anlaşılabilir mi? Evliler arasında yapılmışsa anlaşılması zor olur. Zaten evli oldukları için bir eşin yeniden aşık olması normal karşılanır. Ancak daha önce nefret ettiği kişiye bir anda aşık olmuş birisinde büyü olduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Tabi uzman bir medyum her iki grup için de büyü olup olmadığını rahatlıkla anlayabilir.

Aşık etme büyüsü yapılacaksa mutlaka iyi bir medyuma yaptırılmalıdır. Her medyumun yaptığı büyü tutmadığı gibi yapan kişi yaparken bir yanlışlık yaparsa aşık etme büyüsü yerine bir kara büyü meydana gelebilir. Bu nedenle dikkat edilmelidir.

Medyum Emre Hoca aşık etme büyüsü alanında uzmanlaşmış bir medyumdur. Bu konuda kendisinden yardım isteyenlerin tamamı aşık etme büyüsünden olumlu sonuç almışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir