Adet Kanı Büyüsü

“Arabi bir ayın ilk pazar gecesine kadının hastalığı isabet etmişse, yani, Ocak ayının ilk haftasında pazar gününe uzamış veya denk gelmiş olması yeterlidir.” Bu adet kanı büyüsünün yani regl büyüsünün yapılması için temel şarttır. Peki adet kanı büyüsü nedir, adet kanı büyüsü neden yapılır?

Adet kanı büyüsü erkeğin kadına bağlanması ona aşk duymasu aşırı sevgi beslemesi için yapılan bir büyüdür. Buna göre yukarda belirtilen sürelerde kadın adet kanını erkeğe içirip gerekli duaları ederse adet kanı büyüsü tutacak, erkek kadına karşı büyük bir aşk ve sevgi besleyecek. Peki bu büyü niye yapılır?

Adet kanı büyüsü yapılmasının en temel nedeni kadına uygulanan şiddettir. Eşinden şiddet gören ama onu sevdiği için ondan ayrılamayan kadın adet kanı büyüsü yaparak eşinin kendisini sevmesini sağlayabilir.

Büyünün tutması için en önemli şey büyüyü doğru zamanda yapmaktır. Şayet doğru zamanda yapılmazsa kesinlikle olumlu sonuç alınmaz. Doğru zamanda yapan kişilerin tamamının yaptığı büyü tutmuştur. Büyü yapılacağı zaman okunması gereken duaları medyum hocalardan öğrenebilirsiniz. Tanıdığınız bildiğiniz güvenmilir bir medyum hoca varsa ondan yardım alabilirsiniz. Eğer tanıdığınız bir medyum hoca yoksa Medyum EMre Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi bu büyüyü en iyi bilen hocalardandır. kesinlikle yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir