No icon

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

CANBAR AŞK BÜYÜSÜ

 

 Canbar kelime anlamı olarak tam karşılığı “deri parçası” demektir. Canbar aşk büyüsü de isminden anlaşılacağı üzere, deri üstüne yazılar yazılarak yapılan büyülerdendir. Aşk büyüleri arasında en güçlü ve aşık eden olarak bilinen canbar büyüsü, birçok kişi tarafından yüzde yüz etkili denilen ender büyüleriden biridir. Ayrıca bu kadar popüler ve bilinen bir büyü olması ise aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olmasından dolayıdır. Ek olarak da yapılan büyü, aşık olması beklenen kişinin üstünde belli olmaz. Tam bir sonuç belirtmemesi rağmen, halen oldukça sevilen ve yapılması istenen bu büyünün seveni olduğu kadar sevmeyeni de mevcuttur.

 

CANBAR AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Öncelikle deri üstüne bir çember çizilir ve onun ardından kadın ile erkeğin isimleri bu çemberin içine yazılır. Çemberin dışına ise de bu iki kişiyi birbirine sevdirip, bağlayacak olan kısa dualar veya sevda ile alakalı esmalar yazılır. Esmaların amacı görevli oldukları hüddamları sanırsam çağırmaktır. Yazılı deri parçası göz kararı ile bir günlük yürüme mesafesinden biraz uzak bir yere götürülüp bırakılır. Bunun sonucunda aşık olması istenen kişi yoğun bir “yalnızlık duygusu” yaşar ve bu yalnızlığını hafifletmek üzere “sevgilisi” olarak kabul ettiği kişiye yönelir.

 En etkili aşk büyüsü olarak bilinen ve tanılan canbar, Anadolu’da en sık müracaat edilen aşk büyüsü olmuştur. Günümüzde bile hakiki deriden imal edilen çanta ve ayakkabılar bu büyünün yapımında kullanılabilmektedir.

 

DİĞER HUSUSLAR

 

Canbar aşk büyüsünün süreci, 20 gün olan bir zamanda yapılmaktadır. Büyünün yapım sürecinin ardından büyünün 7. gününde büyü etkilerini göstermeye başlar. Büyünün yapma aşaması tamamlandığında ise 20. günde büyü tam olarak etkisini göstermeye başlar, kısa sürede sonuç verir ve böylelikle canbar aşk büyüsü tutar. Bir aşk büyüsü olan canbar asya denilen aşk büyüleri içinde yer alır. Bu aşk büyüsü bozulması oldukça zor olan bir aşk büyüsüdür. Canbar aşk büyüsünü yapan medyum ya da hocalar canbar büyüsü hakkında her zaman başarılı olmaz demiştir. Aşk büyüsünü bozanlar bu tuhaf aşk büyüsü karşısında zorlanmış, çaresiz kalmışlardır.

Comment