No icon

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

AŞK BÜYÜSÜ

 

Her insan hayatı boyunca mutlaka aşık olmuştur. Şayet olmasa bile doğru zaman ve doğru yer geldiğinde olacaktır. Her insan aşık olduğu kişinin kendiyle aynı duyguları paylaşmasını ister. Bunun içinde her şeyi yapıp, her yolu denemeyi göze alır. Bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü yapmak isteyen insanlara sorulduğunda genelde başka bir yol bulamadıklarını son çareleri bu olduğunu söylerler. Kimilerine göre bu sorunu halletmenin yolu aşk büyüsü yapmaktır ve bu onlara büyük bir anlam ifade etmektedir. Seven kişi, sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek için büyü yapmak onun için oldukça mantıklı ve son umut olarak görünür.

 

Günümüzde bu aşk büyülerini gerçekleştirmek için çoğunlukla medyum  yada hocalara gidilir. İşi bilen kişiler tarafından yapıldığında bu büyülerin olabilme olasılığı artar ve olma süresi en aza iner. Birçok konuda büyüler olduğu gibi aşk büyüsü içinde birçok farklı şekil,yol ve çalışma  vardır. Yapılacak olan aşk büyüsü, seçilen yola göre kullanılan malzeme de değişir.

  

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR?

 

Genelde birine sevgi ve bağlılık hisseden kimselerin o kişi tarafından reddedilmesi veyahut aynı hisleri beslememesi sonucunda ortaya çıkmış bir tür büyüdür. Büyüler içerisinde en çok kullanılan ve tercih edilen aşk büyüsü şu zamanlarda hemen hemen herkes tarafından yapılmak istenen büyülerin başında gelir.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Aşk büyüsünün yapım aşaması oldukça önem arz etmektedir. Ciddi bir mesele ve husus olmasından dolayı kesinlikle işinin ehli ilim sahibi medyum hoca tarafından yapılmalıdır sıradan bir insanın yapması mümkün değildir öncelikle ilim gerektirir. Gerçek ilim sahibi işinin ehli bir medyum ya da bir hoca bu konudaki sorununuzu rahatlıkla çözecektir. Genelde aşk büyüsü için seçilen yola göre kullanılacak malzemeler ve yapım aşaması değişmektedir. Aşk büyüsü bir insanı bir insana aşık etmek bağlamak ve geri döndürmek için yapılan çalışmaların genel adıdır.Papaz büyüsü,canbar aşk büyüsü,harmura aşk celbi ve kaşık büyüsü bu aşk büyüleri bilinen en ve en çok tercih edilen aşk büyüsü uygulamalarıdır.Bu büyüler ise kendi içlerinde ikiye ayrılır rahmani ve şeytani olarak yapılacak çalışmayı kişilerim durumları da belirleyebilir.

Comment